Hore

Les Mills CORE

LES MILLS CORE® je lekcia prioritne zameraná na posilnenie svalstva trupu, teda svalov, ktoré spájajú hornú a dolnú časť tela. Nielen posilňuje, ale tiež zlepšuje funkčnú silu a účinkuje aj ako prevencia pred zraneniami. Je to lekcia, ktorá by sa mala stať súčasťou tréningového plánu začiatočníkov či pokročilých, pretože vďaka nej získate pevnejšie jadro tela, ktoré je základom pre všetky ostatné pohybové aktivity. Výsledkom lekcie je pevnejší CORE (svaly stredu tela), vyrysované svaly, zvýšenie fyzickej kondície a telo pripravené na ďalšiu / náročnejšiu fyzickú aktivitu.

Náročnosť:

Tréneri Les Mills CORE

RÓBERTA FÓTYIKOVÁ

Som typ človeka, ktorý dlho neobsedí, práve vďaka tomu som sa od malička venovala športu a aktívnemu životnému štýlu. Ako mladá som aktívne cvičila aerobik a rôzne ďalšie športy. Po viacročnej pauze som objavila klub JoyZone (terajší FitZone), vďaka ktorému som našla svoju stratenú kondičku a vášeň k športu.

Netrvalo dlho a  spravila som si prvý certifikát LES MILLS CORE, zameraný na posilňovanie stredu tela. Krátko potom som absolvovala ďalšie školenie na ktorom som získala certifikát LES MILLS GRIT- vysoko intenzívny a návykový!!! Verím, že radosť a nadšenie, ktoré pri vedení lekcií mám, prenesiem počas hodín aj na Vás.  🙂

V živote sa riadim jedným starým známym mottom – Ak ti je smutno, usmej sa, lebo smiech lieči! (vraj ten môj dvojnásobne)

Certifikácie

  • Les Mills CORE
  • Les Mills GRIT